Вибір якісного журнального столика

Як обрати стіл журнальний
Журнальні столи – це обов’язкові атрибути сучасних віталень. Попри свої мініатюрні розміри, цей предмет меблів може встановити певні акценти в інтер’єрі приміщення. Це функціональні меблі, що можуть послужити підставкою під необхідні речі, такі як пульти, чашки з кавою під час розмови з подругою, або ж виступити вітриною для сувенірів.

Різновиди журнальних столів

Варіант журнального столика слід обирати, виходячи з потреб мешканців квартири. Якщо у Вашому домі полюбляють читати, тоді слід звернути увагу на моделі, що призначені для преси. Вони обладнані додатковими полицями та шухлядами.
Якщо Вам потрібна стільниця, що доповнить м’які меблі, тоді слід зупинити свій вибір на столах, що дозволяють нижню частину столу засунути під диван, в той час як стільниця знаходитиметься над сидінням.

Вибір журнального столика


Столик-підставка ідеально підійде для вази з квітами, світильника або інших елементів декору.
Моделі кавового столика бувають квадратної або круглої форми. Вони зручні для сервірування.
Стіл-трансформер, який із невеликого журнального столика перетворюється на повноцінний обідній стіл, що може вмістити багато людей. Завдяки механізму трансформації збільшується площа стільниці та висота ніжок.
Журнальні столи зі скляною поверхнею виступають вітриною для розміщення сувенірів та пам’ятних дрібниць, що знаходяться на додатковій полиці під скляною стільницею.

З чого виробляють журнальні столики

Сучасні журнальні столики не тільки вирізняються своїми формами та функціональністю, їх виготовляють із різноманітних матеріалів:

  • Дерева. Традиційний матеріал, який дозволяє отримати предмет меблів, що слугуватиме роками. Дерев’яні столики підійдуть до майже всіх стилів.
  • Скла. Скляні поверхні активно використовуються дизайнерами для наповнення приміщення додатковим об’ємом. Стильно у сучасному інтер’єрі виглядають моделі на металевих ніжках.
  • Каменю. Цей матеріал вирізняється своєю міцністю та довговічністю. Завдяки природній красі майстри виготовляють справжні шедеври.

Форма та габарити
Вибір цих характеристик напряму залежить від розміру приміщення. За формою журнальні столи бувають:

  • круглі;
  • прямокутні;
  • овальні;
  • квадратні;
  • довільної форми.

Для невеликих приміщень краще обирати моделі з відсутністю кутів. Вони допомагають економити простір. Для просторих приміщень підійдуть квадратні та прямокутні столики, які можна розмістити як посередині кімнати, так і десь біля стіни.

Вибір журнального столика


Обираючи журнальний столик для свого помешкання, в першу чергу визначтесь, як Ви його плануєте використовувати, в якому стилі він має бути виконаний. Усі меблі мають гармонійно поєднуватись. Розмір столику вибираємо відповідно до розміру приміщення. Матеріал виготовлення слід обрати з практичної та функціональної точки зору.
Інтернет-магазин «Mebli CITY» представляє великий вибір журнальних столиків, що вироблені з якісних матеріалів. У магазині є моделі на будь-який смак та гаманець.

Наверх