Переваги і недоліки ламінату для підлоги

Правильно зроблена підлога в домі чи квартирі – це не тільки затишок, а й безпека всіх мешканців. Для сучасних споживачів важливо, щоб матеріал для підлоги був якісним, екологічним, естетичним, а також простим у обслуговуванні. І усі ці якості характерні для відносно нового покриття для підлоги – ламінату. Він з’явився у нас порівняно недавно, швидко витісняючи більш традиційні дерево і лінолеум. У чому причина такого успіху?

ламінат для підлоги


По-перше, ламінат має надзвичайно багату палітру кольорів і фактур, в чому легко переконатися, пройшовши на сайт спеціалізованого інтернет-магазину laminatart.kiev.ua. Там можна знайти ламінатну дошку, яка повторює екзотичні породи дерева, а також може бути якого завгодно кольору. Виробники змагаються, щоб запропонувати покупцеві оригінальні рішення для інтер’єру, тому ламінат є найулюбленішим матеріалом для дизайнерів. На сайті зібрані колекції провідних світових брендів, так що найсміливіша ідея може бути виконана. Весь товар сертифікований, так що абсолютно безпечний в екологічному плані.
По-друге, ламінат полюбляють і будівельники, бо при повному дотриманні технології вкладання дошок монтувати таку підлогу дуже легко і просто, а головне, швидко. Для цього, звісно, потрібні певні навички, але справитися з монтажем може і не дуже досвідчений майстер.

ламінат для підлоги


По-третє, на відміну від дерева ламінат дуже легко обслуговувати. Його не треба покривати лаком чи фарбою, а миття взагалі не становить проблем. Така підлога також не потребує натирання, як паркет.
Як бачимо у ламінату багато переваг. А чи є недоліки? Варто зауважити, що основні недоліки найчастіше всього пов’язані з тим, що матеріал або неякісний, або неправильно обраний, або неправильно покладений. Щодо першого, то треба купляти продукцію виробників, які добре себе зарекомендували, у перевірених продавців, бо цей товар підробляють, видаючи дешеві вироби за більш дорожчі і якісні. Щодо другого, то ламінат є різних класів щодо міцності і зношуваності, що залежить від місця його монтажу. Якщо це громадське місце з великою кількістю відвідувачів щодня, то клас міцності має бути найвищим. Для житлових приміщень можна брати клас виробів з меншим захистом від зношення.
Щодо третього, то технологія вкладання ламінату хоч і проста, але дотримуватися її треба обов’язково, інакше підлога прослужить недовго, а власники її будуть розчаровані в матеріалі, хоч він на це не заслуговує.

Наверх